O nás

Kittfort Praha s.r.o.

Společnost Kittfort Praha s.r.o. je českou rodinnou firmou, která na evropském trhu působí již od roku 1993. Svým širokým záběrem patří mezi významné výrobce interiérových a tónovacích barev, tmelů, lepidel, pryskyřic, stavebních surovin, technické drogerie a přípravků pro zahradu.

Naše společnost je jedním z předních dodavatelů výše zmíněných produktů nejenom v České republice, ale také na Slovensku, v Maďarsku a Bulharsku. V nadcházejícím období se připravujeme ke vstupu na polský a rumunský obchodní trh. Naší snahou je nabídnout zákazníkům ucelený sortiment výrobků, který stále doplňujeme a obohacujeme o nové produkty. V současné době si naši odběratelé mohou vybírat kvalitní zboží z množství více než 400 výrobních položek.

V současné době prochází celý výrobní areál firmy komplexní revitalizací stávajících prostor, zahrnující rekonstrukci původních budov i výstavbu nových moderních skladovacích hal, a modernizaci výrobních a plnících linek. Nové moderní stroje a plnící automatické linky jsou vyvíjeny českými konstruktéry přímo dle našich požadavků, v návaznosti na nikdy nekončící vývoj v našem výrobním programu.

Všechny kroky jsou činěny s důrazem na ekologickou stránku provozu, snižování energetické náročnosti výroby a zejména výrazným zvyšováním podílu energie z obnovitelných zdrojů. To vše posunuje naši společnost stále dál.

V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení. Budeme se Vám rádi věnovat.